Vælg en side

BRAV Rådgivende ingeniører

KONTAKT

BRAV er en rådgivende ingeniørvirksomhed, der er specialiseret inden for bærende konstruktioner. Virksomheden er stiftet ud fra grundprincippet om, at det igen skal være sjovt at være ingeniør. Derfor går vi til enhver opgave med nysgerrighed, gåpåmod og lysten til at lære og skabe. Ingen opgaver er små og få opgaver er for store.

Hvem er Brav?

Vi står altid klar til en snak om dit projekt. Kontakt en af vores medarbejdere herunder.

Vedr. faktura samt betaling sendes til faktura@brav.dk

Anders Grue

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 69 15 29 02
anders@brav.dk

Benjamin Groth Frederiksen

Konstruktionsingeniør, Projektleder
Tlf.: 69 15 35 92
benjamin@brav.dk

Mads Boesen

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 69 15 28 65
mads@brav.dk

Reza Doust

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 69 15 35 91
reza@brav.dk

Martin Hindse

Konstruktionsingeniør,
Tlf.: 32 25 99 99
martin@brav.dk

Camilla Buch

Afdelingskoordinator
Tlf.: 78 70 05 37
camilla@brav.dk

Winnie True Nielsen (barsel)

IKT og BIM Manager
Tlf.: 78 70 05 33
winnie@brav.dk

Lars Olesen

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 69 15 26 65
lars@brav.dk

Malte Hessellund Sørensen

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 69 15 28 61
malte@brav.dk

Lars Pedersen Boll

Konstruktionsingeniør
Tlf.: 78 70 12 47
lp@brav.dk

Frederik Rosager Dinsen

BIM Manager, Projektleder
Tlf.: 78 70 18 59
frederik@brav.dk

Christian Buch Goldenberg

Konstruktionsingeniør,
studiemedarbejder
cbg@brav.dk

Nikolaj Bertelsen

Konstruktionsingeniør,
studiemedarbejder
nikolaj@brav.dk

Sofie Yan Rasmussen

Konstruktionsingeniør,
studiemedarbejder
sofie@brav.dk

Er det her dig?

Læs mere her!

JOB ELLER PRAKTIK?

Vi søger altid nye dedikerede og dygtige kollegaer. Send os gerne en uopfordret ansøgning på brav@brav.dk med vedhæftet ansøgning, CV og evt. portfolio (maks. 25 MB).